Zapraszamy na kursy technik pamięciowych i szybkiego czytania ONLINE

opublikowano: 22 kwi 2014

Już w poniedziałek 12.05. rusza kolejna edycja szkolenia technik pamięciowych i efektywnej nauki MnEMORY Techniques™ ONLINE, zaś dwa dni później, 14.05., startuje internetowy kurs szybkiego czytania ze zrozumieniem ReadSPEED™.

Oba szkolenia są efektem prac naukowców, pracowników Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wszelkie materiały dydaktyczne przygotowano w oparciu o wielomiesięczne badania, uwzględniające potrzeby Kursantów różnych grup wiekowych i zawodowych, a także specyfikę języka polskiego. Dlatego też szkolenia usprawniające tempo odczytu oraz poziom zapamiętywania treści proponujemy uczniom szkół średnich i studentom, nauczycielom, trenerom, dziennikarzom, recenzentom i krytykom literackim, prawnikom i wszystkim podejmującym jakiekolwiek kształcenie (zwłaszcza w wieku dorosłym).

Zapisy na kurs technik pamięciowych przyjmujemy do godziny 16:00 dnia 09.05., na kurs szybkiego czytania – do godziny 16:00 dnia 13.05. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.