Nota prawna

 

Wszystkie materiały tekstowe, zamieszczone na stronie www.dictum.edu.pl oraz na stronie www.facebook.com/ckip.dictum, a także przesyłane przez Centrum Kształcenia i Promocji Dictum drogą elektroniczną, zostały opracowane przez grupę redakcyjną Centrum Kształcenia i Promocji Dictum oraz stanowią własność firmy.

Twórcy witryny oraz jej wizytówki w serwisie społecznościowym www.facebook.com, a także informacji dostarczanych drogą elektroniczną, dokładają wszelkich starań, aby publikowane oraz przesyłane treści były rzetelne i wiarygodne.

Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy w udostępnianych treściach ani za konsekwencje zastosowania informacji zawartych zarówno na stronie www.dictum.edu.pl oraz na stronie www.facebook.com/ckip.dictum, jak i przesyłanych w formie elektronicznej. Wszelkie ryzyko związane z wykorzystywaniem i używaniem przedmiotowych informacji ponoszą Użytkownicy.

Żadna część ani całość utworów tekstowych, zawartych na stronie www.dictum.edu.pl oraz na stronie www.facebook.com/ckip.dictum, a także przesyłanych drogą elektroniczną, nie może być powielana i/lub rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób, włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją oraz zamieszczaniem w Internecie bez pisemnej zgody Centrum Kształcenia i Promocji Dictum.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów zawartych na stronie www.dictum.edu.pl oraz na stronie www.facebook.com/ckip.dictum, a także przesyłanych drogą elektroniczną, w całości lub w części bez pisemnej zgody Centrum Kształcenia i Promocji Dictum, jak również przypisywanie autorstwa przedmiotowych utworów podmiotom i osobom innym aniżeli Centrum Kształcenia i Promocji Dictum oraz jego pracownicy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.